Fulltextové vyhledávání

Počasí

Středa Zataženo 22/10 °C
Čtvrtek Oblačno až zataženo s občasným deštěm 18/14 °C
Pátek Oblačno 20/11 °C
Sobota Oblačno až zataženo s občasným deštěm 19/14 °C

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Aktuality > ANKETA pro občany městyse Svatava

ANKETA pro občany městyse SvatavaDatum konání:
24.5.2022
Datum ukončení:
16.6.2022

Vážení občané,

dovolujeme si Vás oslovit a požádat o vyplnění ankety, ze které vyhodnotíme Váš názor na otázku „co s vybydleným domem v ul. K Rychtě čp. 182“. K stavu nemovitosti jsme si nechali vypracovat posudek, z kterého vyplývá, že objekt je zcela dožilý a všechny jeho konstrukce vykazují statické a provozní poruchy. Okna a dveře chybí nebo jsou zcela nepoužitelné. Rozvody vody, kanalizace a elektro jsou zdemolované nebo zcela chybí.  Oprava nemovitosti by byla značně finančně náročná a převýšila by náklady na novou výstavbu.

Otázkou se zabývalo zastupitelstvo městyse na svém zasedání dne 19.5.2022, které nedošlo k jednoznačnému stanovisku. Nabízí se zde 2 varianty a to:

  • Nemovitost zbourat a nechat zpracovat projekt na nový bytový dům.
  • Nemovitost zbourat a prostor využít jako parkovací plochu a zeleň.

Jaká je situace s nedostatkem parkovacích míst víme všichni, nicméně nedostatek bytů je také nezanedbatelnou otázkou, obzvlášť pokud chceme, aby nám mladí lidé neutíkali za bydlením jinam.

Výstup této ankety bude významným podkladem pro připravovaný Strategický plán rozvoje městyse Svatava pro období 2022-2030. Existence strategického plánu rozvoje městyse je velmi důležitá nejen pro plánování rozvoje městyse, ale také z pohledu možností čerpání prostředků ze strukturálních fondů Evropské unie, národních prostředků, z prostředků Karlovarského kraje a dalších zdrojů.

Na položené otázky, prosím, odpovězte zaškrtnutím odpovědi, která nejvíce respektuje Váš názor, popřípadě doplňte vlastním komentářem. Anketa je anonymní – získaná data budou hromadně zpracována statistickými metodami bez sledování Vaší identity.

Vyplněnou anketu v tištěné podobě odevzdejte nejpozději do 16.6.2022 do poštovní schránky na Úřadu městyse Svatava. Anketu lze zaslat i poštou na adresu Úřadu městyse Svatava (ČSA 277, Svatava).

ANKETA - dům čp. 182.pdf

 

Anketu je možné rovněž vyplnit v online verzi, kterou najdete na tomto odkazu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7bC3REo5dUh19mHmMUZ1G1A8kP4G4ZOhc48-fC2yXU1Bdfw/viewform?usp=sf_link 

Děkujeme Vám za spolupráci.

 

Ing. Bc. Alice Skokanová v.r.

místostarostka městyse

 

Dům č.p. 182 Dům č.p. 182


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů